Jednoręki bandyta zasady i systemy gry

Jednoręki bandyta to bez dwóch zdań gra, która w kasynie kusi najbardziej. Fajerwerki graficzne, wpadająca w ucho, prosta muzyka i ogromne kwoty na ekranach. Nie dajcie się jednak zwieść tak jak ja. Zanim zorientowałem się jak wygrać z maszyną wrzutową to straciłem naprawdę sporo.

Przede wszystkim. Jednoręki bandyta system ma... znikomy. O ile jakikolwiek w ogóle istnieje. Cała gra zależna jest tylko i wyłącznie od zimnej statystyki. To nie jest jednak rzecz, która powinna was zniechęcać do gry. Pokażę wam jak można się wzbogacić na jednorękim bandycie.

Jak dobrze wiecie, maszyny kuszą wielu ludzi. Głównie dlatego, że dają złudzenie ogromnych wygranych bez dużego wkładu własnego. Powodują, że gracz wierzy w to, że wygra miliony wrzucając do maszyny złotówkę. W rzeczy samej, może się tak zdarzyć, w końcu ludzie wygrywają. Statystycznie jednak jest na to szansa tak mała jak na trafienie szóstki w lotku. Ponadto jednoręki bandyta zasady ma znikome – gry nie trzeba się uczyć, a grać można tak naprawdę automatycznie. I w tym momencie wchodzicie wy, obserwatorzy, którzy będziecie mogli określić kiedy usiąść do automatu.

Zasada jest prosta. Automat nigdy nie wypłaci więcej niż sam zarobił. Dlatego największa szansa na zwycięstwo będzie wtedy gdy padnie wpierw seria przegranych, a te – przynajmniej dla mnie – najlepiej jak dotkną nie mnie tylko kogoś, kto grał przede mną. Jednakże mimo tej zasady nie warto grać na maszynach w pubach czy normalnych kasynach. Już dawno stwierdziłem, że o wiele bardziej opłaca się grać w jednorękiego bandytę w kasynie internetowym.

To o czym jednak już zawsze pamiętam to to, aby nigdy nie kierować się powyższą zasadą w sieci. Grając w kasynie internetowym zorientowałem się, że jest tu podział na dwa rodzaje automatów. Takie, które dadzą wygrać dopiero gdy zarobią odpowiednio dużo i automaty promocyjne czyli takie, gdzie automat nieco traci pozwalając wygrywać wiele mniejszych kwot, głównie przez chęć wypromowania. Ogólnie jednak rzecz biorąc, granie w kasynie internetowym opłaca się bardziej. Podczas gdy w knajpach czy pubach współczynnik wypłacalności waha się pomiędzy 30, a 40%, to w kasynach internetowych osiągać on może nawet 97%!

Największy współczynnik wypłacalności jednoręki bandyta ma zdecydowanie w CasinoEuro dlatego też tylko tam w niego gram. Wykorzystuję do tego oczywiście bonus. Warto się zabezpieczyć nawet jeżeli współczynnik wypłacalności jest duży. Wiem, że jednoręki bandyta zasady ma proste więc siadam, kliknę kilka razy i mogę iść zaparzyć sobie kawę, żeby potem zgarnąć ewentualną wygraną, albo wypłacić bonus, który już obróciłem na maszynie. Jest to naprawdę wygodne, tym bardziej, że grając na jackpocie z bonusem zawsze dostaję szansę na rozbicie banku.

Najlepszy jednoręki bandyta tylko w Unibet i dodatkowo otrzymaj 400 PLN za darmo.